1 min read

Kirjutasin oma rahvasaadikule

Tänaste masendavate uudiste valguses tundus, et midagi peaks tegema. Õhuke e-riik nagu meil on – kirjutasin delegaadile, kes mind parlamendis esindama hakkab. Olen temaga paar korda töises olukorras kohtunud, aga seekordne sõnum läks teele täiesti isiklikust vaatenurgast:

Hea ….,

ma olen mõnda aega Eestist ära hetkel ja jälgin uudiseid vähem, aga praegu kuuldu koalitsioonikõneluste koha pealt teeb erakordselt murelikuks.

Seega mõtlesin, et oleks ehk paras hetk rakendada osalusdemokraatiat ja kirjutada oma murest oma rahvasaadikule. Andsin nimelt Sulle valimistel oma hääle. Loodan jätkuvalt, et sellest oli kasu ja tulemuseks ei ole mingi kavala kombinatoorika tulemusena jälle Keskerakonna või Rahvaliidu ministrid, korruptsioon ja laiutamine ning — kõige kurvem — nende koalitsioonipartnerite vaikiv heakskiit.

See oleks järjekordsel juhtumisel teie praeguselt jõupositsioonilt mitte enam lihtsalt pettumust tekitav vaid lausa isiklikult solvav.

Jaksu ikkagi parempoolse valitsuse äramoodustamisel,

Sten,

seekord lihtsalt kodanikuna

Lihtsalt, et kui keegi veel tunneb, et ei taha toimuvat pelgalt pealt vaadata: ka sinu hääle saanud isiku e-mailiaadress on vaid kiire guugeldamise kaugusel, juhul kui sa temaga varem suhelnud veel ei ole.

UPDATE: Sain täpselt 24h pärast vastuse, mis lühidalt toimuva taustu avab. Julgustav, proovige ka.

comments powered by Disqus