1 min read

Jaanuarikuiselt OpenCoffee’lt

OpenCoffee Tallinn

Täna jõudsin lõpuks Tallinna teiselt [OpenCoffee](http://www.opencoffeeclub.org/)’lt ka läbi käia.

Kokku oli tulnud meeldivalt eri valdkondade rahvast (nagu [kuuldavasti ka esimesel](http://jkaljundi.blogspot.com/2007/12/opencoffee-kiirkokkuvte-ja-jrgmine.html)) – tehnolooge, ettevõtjaid, riigiametnikke ja investoreid. Ebaeestaslikult öeldi ka võõrale tere ja kohaloldud aja jooksul vahetati laudu, et uute inimestega juttu ajada.

[BarCamp Latvia](http://barcamp.lv/) korraldajad olid oma roadshow raames ka Eestist läbi astumas. Suurelt ette võetud, hetkel olla registreerunud 400 inimest ja eeldavad veel paarsada lisaks. Eestist [hetkel registreerunud 17](http://barcamp.lv/participants/?country=72).

Väiksema ringi vestluste põhjal tundub, et vähemalt ühte Eesti tehnoloogiafirmat saan kohe pisut aidata Aasia kontaktidega. Loodan, et sedalaadi kiirelt realiseeritavaid mõtteid tekkis osalejatel veel – mis ühe jaoks võib olla keeruline pähkel võib teise jaoks olla kümne sekundi vaev kontorisse tagasi jõudes teha üks Skype multichat õigete inimeste kokkuviimiseks.

Keegi kurtis täna, et ilmselt teaks enamikku kohalviibijaid nimepidi, aga nägu ei oska kokku viia. [Panin paar pilti üles](http://www.flickr.com/photos/seikatsu/sets/72157603683752309/), sildistage end või kolleege julgelt.

comments powered by Disqus